Bezoek Grote Kerk Breda

Grote Kerk, Breda

Bezoek Grote Kerk Breda 1

De grote Kerk van Breda. De enige middeleeuwse kerk in de Nederlanden periode die in één keer ontworpen én gebouwd is, en daarmee één architectonisch geheel. Zelfs de kathedraal van Antwerpen is nooit afgekomen of is uit meerdere periodes samengesteld.
 

Je bent vast ooit binnen geweest, maar deze rondleiding brengt je op plekken waar een normaal mens niet mag komen. Bijvoorbeeld onder de houten dakconstructie en bovenop de gotische welven!

Speciaal voor ons is er een complete tour samengesteld waarbij ook de toren beklommen wordt. En dat is mooi, want dan hebben we direct uitzicht op het Jazz Festival.

Er is een kleine extra bijdrage van € 10 en daaarvoor doen we ook nog een drankje na de tour!
 

Echter... omwille van de veiligheid is de maximale groepsgrootte beperkt tot 10 personen.
 

Wil je erbij zijn en deze unieke tour in het mooiste gebouw van Breda niet missen: meld je nu direct aan!

Datum: 31 mei 2025
Tijd: 15.30
Locatie: Grote Kerk Breda

Unieke rondleiding Grote Kerk Breda










Geplande dagen

31 May 2025 15:30 - 17:30

Locatie